fbpx

Druk ulotek reklamowych

Kolorowe ulotki wciąż są atrakcyjnym medium reklamowym. Ulotki reklamowe są łatwe w przygotowaniu i tanie. Dla wielu przedsiębiorstw – zwłaszcza z rynków lokalnych – stanowią główny środek komunikacji z klientami. Oferujemy ich szybkie i atrakcyjne cenowo projektowanie, a następnie profesjonalne drukowanie w Legnicy. To najlepsza propozycja na rynku!

Dzięki takiemu nośnikowi reklamy odbiorcy szybko poznają, o jaką ofertę chodzi – po tym, co widzą na pierwszy rzut oka. Jeśli widzą kolory kojarzone z którymś z telekomów, wiedzą od razu, czego się spodziewać. Jeśli widzą ulotkę z menu, również wiedzą, z czym mają do czynienia. Część odbiorców ulotek na pewno ich nie wyrzuci, część skorzysta. Dużą zaletą jest trwałość. Każdy może zabrać taką formę promocji do domu lub firmy. Gdy pojawia się ona w skrzynce na listy, dana osoba ma szansę zapoznać się z podstawowymi informacjami. Zamieszczone na ulotce logo, dane kontaktowe, proponowane usługi lub towary zapadają w pamięć i pomagają w skutecznym rozwoju firmy.

Drukowanie ulotek dla firm

Uniwersalność tej metody promocyjnej sprawia, że mogą z niej skorzystać właściwie wszyscy przedsiębiorcy. W każdym przypadku przyniesie dobre efekty i pozwoli dotrzeć do potencjalnych Klientów. Dotyczy to szczególnie restauracji, barów i rozmaitych punktów gastronomicznych, np. w Legnicy. Również firmy eventowe, hotele, pensjonaty, instytucje kultury, sklepy i inne miejsca z usługami powinny zainwestować w to narzędzie marketingu. Mając efektowne materiały, warto też zadbać o ich dystrybucję. Ulotki, które są u nas drukowane, można wręczać przechodniom na ulicy czy wrzucać do skrzynek pocztowych.

Reklamowe ulotki - projekt

Tworzenie projektów ulotek reklamowych

ulotki reklamowe - tworzenie projektów Legnica

By monitorować efektywność ulotek, możesz np. dokonać prostego zabiegu: zamieścić specjalny kod promocyjny, uprawniający do jednorazowego rabatu na usługę lub produkt. Notując, ile było odpowiedzi z akcji promocyjnych realizowanych w różnych rejonach, możesz zyskać cenną wiedzę – gdzie są Twoi klienci, skąd przychodzą najbardziej lukratywne zamówienia. Wydawałoby się – nic prostszego i bardziej banalnego niż ulotka reklamowa. Za jej stosowaniem stoi jednak całkiem pokaźna praktyka marketingowa. Ulotkito jedno z najstarszych narzędzi marketingu bezpośredniego.

Oferujemy estetyczne projekty graficzne dopasowane do charakteru i historii marki. Dzięki nim wyróżnisz się i zrobisz pozytywne wrażenie na klientach. Nasze ulotki w Legnicy mogą być zadrukowane jedno lub dwustronnie z wykorzystaniem wielu barw. Umieścimy na nich logo marki, kluczowe informacje, hasła reklamowe, mapkę dojazdu, a także menu, jeśli zlecenie dotyczy przedsiębiorstwa związanego z gastronomią, np. w Legnicy.

Stosujemy różne rodzaje papierów o odmiennej gramaturze – polecamy zarówno matowe, jak i błyszczące. Rzecz jasna, każdy może też dobrać optymalną wielkość, ponieważ tworzymy materiały w niemal wszystkich dostępnych formatach. Do wyboru są np. te A7, A6, A5 czy B3. Co więcej, gdy do przedstawienia jest duża ilość informacji, można zdecydować nie tylko na ulotki klasyczne, ale też składane. W razie potrzeby efektownie wykończymy zamówione produkty. Zanim rozpoczniemy drukowanie, konsultujemy się z Klientem, żeby być pewnym, że efekt prac jest dla niego satysfakcjonujący. Sprawdź koniecznie nasze propozycje!

kty graficzne dopasowane do charakteru i historii marki. Dzięki nim wyróżnisz się i zrobisz pozytywne wrażenie na klientach. Nasze ulotki w Legnicy mogą być zadrukowane jedno lub dwustronnie z wykorzystaniem wielu barw. Stosujemy różne rodzaje papierów o odmiennej gramaturze. Rzecz jasna, każdy może też dobrać optymalną wielkość, ponieważ tworzymy materiały w niemal wszystkich dostępnych formatach. W razie potrzeby efektownie wykończymy zamówione produkty. Sprawdź koniecznie nasze propozycje!

Projektując ulotki reklamowe zwracamy szczególną uwagę na:

Projekt graficzny folderu zgodny z
identyfikacją wizualną marki.

Profesjonalny skład 
poprawnie przygotowany do druku.

Poprawność gramatyczną
i skład treści.

W ramach kompleksowej obsługi gwarantujemy:

Obróbkę, zakup lub wykonanie zdjęć.
Wykonamy również diagramy, ilustracje i wykresy

Przygotowanie treści
oraz haseł reklamowych przez Copywriterów.

Wysokiej jakości druk offsetowy
i cyfrowy wraz z uszlachetnieniami.

Dostępne rodzaje uszlachetnień ulotek reklamowych:

ulotki Legnica

Folia błyszcząca

ulotki Leginca
Folia matowa
ulotki Legnica
Folia soft touch
ulotki Legnica

Złocenie i srebrzenie

ulotki Legnica

Tłoczenie wydruków

ulotki Legnica
Lakier wybiórczy UV
Możliwe wykończenie:
Dziurkowanie
Tłoczenie
Hot Stamping
Bigowanie
Perforacja
Numerowanie
Zaokrąglanie rogów
Najpopularniejsze rozmiary:
Ulotka A3 – 297 x 420 mm
Ulotka A4 – 210 x 297 mm
Ulotka A5 – 148 x 210 mm
Ulotka A6 – 105 x 148 mm
Ulotka A7 – 74 x 105 mm
Ulotka DL – 99 x 210 mm
Ulotka o rozmiarze 198 x 210 mm
Możesz także nadać im własny kształt.
Najpopularniejsze podłoża:
Kreda mat / błysk 350 g
Kreda mat / błysk 300 g
Kreda mat / błysk 250 g
Kreda mat / błysk 200 g
Kreda mat / błysk 170 g
Kreda mat / błysk 130 g
Kreda mat / błysk 90 g
Możesz zamówić druk dwustronny bądź jednostronny, a także zlecić docięcie ulotek do odpowiedniego rozmiaru.

Gwarantujemy szybkie terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny.

DRUKUJEMY RÓWNIEŻ

Wizytówki reklamowe
Ulotki reklamowe
Plakaty reklamowe
Teczki reklamowe
Papiery firmowe
Foldery i Katalogi
Opakowania na produkty
Kalendarze

POTRZEBUJESZ PROJEKTU GRAFICZNEGO?

summa
mutoh
corel
canon
antalis
adobe

Ulotki reklamowe

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Call Now Button