fbpx

Projektowanie Graficzne

Tylko starannie wykonane i oryginalne projekty graficzne mają szansę wyróżnić się z zalewu różnego rodzaju materiałów reklamowych. Ma to ogromne znaczenie zarówno w przypadku logotypów, jak i stron internetowych czy materiałów drukowanych.

Od lat zajmujemy się z sukcesami projektowaniem graficznym. Tworzymy projekty stron internetowych oraz materiałów drukowanych różnego rodzaju: plakatów, banerów, wizytówek, ulotek, katalogów, broszur, szyldów czy siatek mesh.

Projekty graficzne są wciąż jednym z bardziej skutecznych sposobów na budowanie wizerunku marki oraz na dotarcie do potencjalnych klientów czy partnerów biznesowych. Pod pojęciem projektowanie graficzne rozumieć należy nie tylko tworzenie efektownego obrazu, ale i umiejętność dotarcia do odbiorcy. Tylko dobrze wykonany projekt materiałów drukowanych czy strony www pozwala na budowę spójnego wizerunku firmy.

Projekty graficzne dopasowane do Ciebie

Do każdego zlecenie podchodzimy indywidualnie. Staramy się zrozumieć charakterystykę marki i jej produktów. Dzięki temu lepiej trafiamy w gusta i potrzeby odbiorców. Ustalamy także wymagania Klienta, który wskazuje główne założenia i prośby. Tworzymy następnie znakomite projekty graficzne w Legnicy. Świadomi aktualnych trendów zawsze czerpiemy z nowoczesnego i modnego wzornictwa. W razie potrzeby na każdym etapie możesz wprowadzić własne poprawki. Jesteśmy pewni, że zarówno duże, jak i małe formy zrobią doskonałe wrażenie. Warto podkreślić, że mamy także drukarnię, która wyprodukuje wszystkie stworzone realizacje. To kompleksowe podejście sprawia, że skorzystanie z naszych usług gwarantuje powstanie najlepszych produktów.

Projektujemy i drukujemy między innymi:

Wizytówki reklamowe
Ulotki reklamowe
Plakaty reklamowe
Teczki reklamowe
Papiery firmowe
Foldery i Katalogi
Opakowania na produkty
Kalendarze

Ceny projektów graficznych

Cena projektów graficznych uzależniona jest w dużej mierze od tego, co jest w danym przypadku projektowane. Oczywiście projekt strony internetowej jest znacznie droższy niż projekt ulotki bądź wizytówki. Wynika to z dużo większego stopnia skomplikowania prac. W przypadku tworzenia projektów graficznych nie ma jednak co oszczędzać. Tylko dopracowana i dobrze przemyślana kreacja graficzna pozwala bowiem na dotarcie do szerokiego grona odbiorców i pozostaje zauważona. Najlepsze projekty graficzne pobudzają do działania. W dobie ogromnej i cały czas rosnącej konkurencji ma to ogromne znaczenie, z czego musisz zdawać sobie sprawę.

Projektując materiały drukowane zwracamy szczególną uwagę na:

Projekt graficzny zgodny z
identyfikacją wizualną marki.

Profesjonalny skład 
poprawnie przygotowany do druku.

Poprawność gramatyczną
i skład treści.

W ramach kompleksowej obsługi gwarantujemy:

Obróbkę, zakup lub wykonanie zdjęć.
Wykonamy również diagramy, ilustracje i wykresy

Przygotowanie treści
oraz haseł reklamowych przez Copywriterów.

Wysokiej jakości druk offsetowy
i cyfrowy wraz z uszlachetnieniami.

Projektowanie logotypów

Tylko uporządkowana i mądrze skonstruowana identyfikacja firmy pozwala na jej skuteczne promowanie i prezentowanie. Dlatego trzeba przyłożyć szczególną uwagę zarówno do logotypu, jak i systemu identyfikacji wizualnej firmy.

Systemy identyfikacji wizualnej (z ang. corporate identity) to opisy procedur oraz oznaczeń graficznych, które są stosowane w danej firmie. Dzięki takiemu systemowi można uzyskać skonkretyzowaną identyfikację, która nawiązuje w logiczny sposób do logotypu marki, a jednocześnie do jej wartości i celu istnienia.

Systemy identyfikacji wizualnej firmy

Za sprawą dobrze opracowanego logotypu firmy i jej systemu identyfikacji wizualnej odbiorcy zewnętrzni, a więc potencjalni klienci mogą szybko rozpoznać dane przedsiębiorstwo. To bardzo ważne przede wszystkim na samym początku istnienia działalności. Wówczas musisz bowiem zdobyć zaufanie dostawców, klientów czy kontrahentów i zaznaczyć swoją obecność na rynku. W końcu pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Trzeba więc zadbać o to, aby wszystkie elementy identyfikacji wizualnej były dobrze opracowane.

Co składa się na systemy identyfikacji wizualnej?

Systemy identyfikacji wizualnej firmy to szereg elementów wizualnych oraz pozawizualnych. W praktyce, im szerszej traktuje się to pojęcie, tym większy jest zakres jego oddziaływania. Na ogół do systemów identyfikacji wizualnej firmy zalicza się jej symbole, a więc logotypy i slogany, kolorystykę, symbole dekoracyjne, pieczątki, typografię (krój i wielkość czcionek) czy materiały marketingowe – ulotki, gadżety reklamowe. Wymienione powyżej elementy są zapisane w księdze identyfikacji wizualnej, czyli księdze tożsamości.

Nasze przykładowe projekty:

POTRZEBUJESZ PROJEKTU GRAFICZNEGO?

summa
mutoh
corel
canon
antalis
adobe

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Call Now Button