fbpx

Flagi reklamowe

Oferujemy zarówno druk samych flag jak i szeroki asortyment systemów montażowych i masztów flagowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Duże doświadczenie w branży reklamowej pozwala nam na udzielanie podpowiedzi przy wyborze odpowiednich elementów reklamy zewnętrznej do zapotrzebowania. Cyfrowy druk flag to idealna technologia do produkcji flag reklamowych, cechuje ją  wysoka jakość  i większa trwałość nadruku w korespondencji z flagami drukowanymi klasyczną metodą sitodruku.

Wyróżnij swoją firmę

Wiele firm decyduje się na nabycie flag reklamowych. Dzieje się tak, dlatego że doskonale przyciągają one uwagę odbiorców. Pozwalają efektownie zaprezentować logo, komunikat marketingowy, produkt lub usługę. Można umieścić je przed siedzibą przedsiębiorstwa bądź wyeksponować w czasie targów czy imprez outdoorowych. Aby mieć pewność, że taki artykuł będzie najwyższej jakości, warto zaufać naszemu centrum reklamy w Legnicy. Dysponujemy ogromną wiedzą, która sprawia, że drukowanie przebiega sprawnie, a powstały produkt jest zawsze satysfakcjonujący.

Najwyższej klasy proces drukowania

Należy podkreślić, że na flagach można umieścić różnorodne treści, które będą zgodne z wizją zleceniodawcy i charakterem jego działalności. Tworzymy znakomite projekty graficzne, a potem profesjonalnie przygotowujemy je do druku. Co ważne, dobieramy też optymalny materiał. Jako renomowane centrum reklamy stosujemy nowoczesne metody drukowania, które gwarantują, że akcesoria na długo zachowają swoje walory estetyczne. Sprzedawane artykuły można czyścić. Ponadto są też bardzo odporne na promieniowanie UV

Sprawdzone centrum reklamy w Legnicy

Nasze znane i sprawdzone centrum reklamy spełni wszystkie potrzeby Klientów. Nieustannie udowadniamy, że drukowanie w Legnicy może być w pełni fachowe. W konsekwencji od lat nasze produkty cieszą się dużym uznaniem dzięki ich wysokiej jakości. Mamy w ofercie rozmaite flagi, m.in. typu winder czy masztowe. Jest to doskonała propozycja dla dużych zakładów produkcyjnych, centrów handlowych, małych punktów usługowych, klubów sportowych czy instytucji publicznych. Zachęcamy do kontaktu już teraz!


Flagi Winder
Flagi Masztowe
Maszty Flagowe
Parawany i Leżaki Reklamowe
Druk na tekstyliach

Projektując flagi reklamowe zwracamy szczególną uwagę na:

Projekt graficzny zgodny z
identyfikacją wizualną marki.

Profesjonalny skład 
poprawnie przygotowany do druku.

Poprawny dobór materiału
do zlecenia

W ramach kompleksowej obsługi gwarantujemy:

Obróbkę, zakup lub wykonanie zdjęć.
Wykonamy również diagramy, ilustracje i wykresy

Przygotowanie treści
oraz haseł reklamowych przez Copywriterów.

Wysokiej jakości druk ekologiczny wraz z uszlachetnieniami.

Katalog Flag i Winderów

Pobierz najnowszy katalog flag i winderów reklamowych. Katalog przedstawia aktualną ofertę systemów flagowych wraz z podstawami. Jeśli nie znalazłeś produktu jaki Cię interesuje skontaktuj się z nami – znajdziemy coś 🙂

FLAGI REKLAMOWE

POTRZEBUJESZ FLAGI REKLAMOWEJ?

Produkujemy również:

Systemy wystawiennicze
Oklejanie samochodów | reklama na pojazdach
Billboardy
Tabliczki Przydrzwiowe
Projektowanie i oklejanie witryn
kasetony
Kasetony świetlne LED
Gadżety reklamowe
Rollupy
Litery 3D ze styroduru
Litery 3D świetlne
liery 3D na dystansach
Litery na dystansach
Flagi reklamowe
Folie Samoprzylepne
Fotoobrazy
Fototapety
Projekty graficzne
Folie oczkowane OWV
Folie szronione
Naklejki ścienne
Odzież reklamowa
Naklejki
Folie magnetyczne
Plakaty wielkoformatowe
Poligrafia

JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRODUKTEM?

summa
mutoh
corel
canon
antalis
adobe

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Call Now Button