fbpx

Oklejanie samochodów

Firmowe auta mogą z powodzeniem stanowić uzupełnienie całości kampanii marketingowej firmy. Wolna przestrzeń na karoserii czy szybach samochodu jest doskonałym nośnikiem, który pomoże w reklamowaniu usług wszędzie tam, gdzie wybierze się kierowca.

Oklejanie pojazdów to sprawdzony od lat sposób na reklamowanie firmy w wielu różnych miejscach. Mobilność jest największą zaletą tak przygotowanej reklamy, nie ma w tym przypadku konieczności wybierania stałej lokalizacji dla billboardu czy kilku miejsc dla plakatów. Oklejanie samochodów należących do firmy pozwala na szybkie i proste rozszerzenie świadomości na temat oferowanych usług czy asortymentu. Reklama przedsiębiorstwa znajdzie się wszędzie tam, gdzie pojadą jego pracownicy. Dzięki temu jest to jeden z najskuteczniejszych sposobów na budowanie wizerunku firmy i wzmocnienie jej rozpoznawalności, co ma duże znaczenie zwłaszcza dla przedsiębiorców działających lokalnie.

oklejanie samochodów - druk wielkoformatowy Legnica

OKLEJANIE SAMOCHODÓW – PROSTA I SKUTECZNA REKLAMA DLA TWOJEJ FIRMY

oklejanie samochodów - reklama wielkoformatowa

Agencja FTPrint zajmująca się oklejaniem oferuje stworzenie profesjonalnej reklamy przeznaczonej na pojazdy różnego rodzaju, zarówno prywatne, jak i firmowe. Folia z logo Twojej firmy lub inną treścią nawiązującą do oferowanych usług to nie tylko metoda na wyróżnienie auta na ulicy, ale także efektywna ochrona dla lakieru, skutecznie zabezpieczająca go przed szkodliwymi czynnikami.

Przedsiębiorcom oferujemy kompleksowe usługi z zakresu mobilnych reklam umieszczanych na samochodach. Zajmujemy się nie tylko oklejaniem, ale także pomożemy stworzyć jedyną w swoim rodzaju ozdobę samochodu lub innej maszyny. Projekty wykonujemy według dokładnych wskazówek klienta, wykorzystując także własną wiedzę i doświadczenie w branży reklamowej. Służymy także pomocą na wszystkich etapach współpracy, co zagwarantuje powstanie doskonałej reklamy spełniającej nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Oklejamy samochody:

Foliami ploterowymi

Folie ekonomiczne cięte ploterowo do kształtu – można nimi wykleić napisy lub mało skomplikowane kolorowe logotypy. Najtańsza forma reklamy na samochód.

Folie perforowane OWV

Oczkowane, perforowane folie samoprzylepne stosowane najczęściej na tylne szyby w pojazdach. Umożliwiają umieszczenie dobrze widocznej i taniej reklamy nie ryzykując utratą widoczności w tylnej szybie.

Oklejanie foliami wylewanymi

Oklejanie specjalistycznymi zapamiętującymi kształt foliami wylewanymi to nieco droższa forma reklamy na pojazdach. Możemy okleić nimi zarówno cały samochód w najgłębszych przetłoczeniach jak i zastosować taką aplikację tylko częściowo. Wszystkie techniki można łączyć uzyskując ciekawe formy reklamy na samochodach i nie tylko 🙂

oklejanie samochodów foliami

Cena oklejania pojazdów

Cena reklamy na samochód jest zależna od wielu czynników. Podstawowym kryterium jest tutaj dobór materiału oraz powierzchnia reklamy. Zwracamy też szczególną uwagę na stan powłoki lakierniczej, aby móc zapewnić jak najdłuższą wytrzymałość aplikowanej folii. Produkujemy również naklejki do samodzielnego montażu. W celu wyceny skontaktuj się z nami.

W ramach kompleksowej obsługi gwarantujemy:

Projekt oraz druk folii reklamowych

Dobór odpowiednich materiałów do aplikacji

Przygotowanie powierzchni, aplikację reklamy oraz transport pojazdu do klienta.

POTRZEBUJESZ REKLAMY NA SAMOCHÓD?

Produkujemy również:

Systemy wystawiennicze
Oklejanie samochodów | reklama na pojazdach
Billboardy
Tabliczki Przydrzwiowe
Projektowanie i oklejanie witryn
kasetony
Kasetony świetlne LED
Gadżety reklamowe
Rollupy
Litery 3D ze styroduru
Litery 3D świetlne
liery 3D na dystansach
Litery na dystansach
Flagi reklamowe
Folie Samoprzylepne
Fotoobrazy
Fototapety
Projekty graficzne
Folie oczkowane OWV
Folie szronione
Naklejki ścienne
Odzież reklamowa
Naklejki
Folie magnetyczne
Plakaty wielkoformatowe
Poligrafia

JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRODUKTEM?

summa
mutoh
corel
canon
antalis
adobe

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Call Now Button