fbpx

Litery przestrzenne 3D

Litery płaskie z plexi

Tańszą alternatywą do blokowych liter ze styroduru są litery z plexi lub dibondu. Dzięki bogato wyposażonemu parku maszynowemu jesteśmy w stanie wyciąć maszynowo dowolny kształt liter lub znaków – na przykład logotypów przyklejanych na ścianę lub wypukłą tablicę reklamową. Znaki i litery z pleksi i dibondu mogą być doskonałym wykończeniem liter przestrzennych ze styroduru nadając im połysku.

Chcesz zabłysnąć w branży? Polecamy złote lub srebrne logotypy na ścianę Twojego biura, gabinetu czy salonu.  W ofercie posiadamy również prestiżową płytę imitującą różowe złoto.

Jako ciekawą alternatywę proponujemy montaż liter na niewidocznych od frontu dystansach. Nadadzą one aplikacji głębi, a przy odpowiednim podświetleniu liter imponujący efekt cienia.

20200116_161502
20200227_095759

Litery Blokowe ze Styroduru

Litery przestrzenne 3D (litery blokowe) to forma oznakowania zewnętrznego i wewnętrznego budynków. Napisy ze styroduru stosujemy wszędzie tam, gdzie chcemy podkreślić prestiż firmy oraz w miejscach w których ważna jest estetyka i oznaczenie miejsca.

Produkujemy Blokowe Litery 3D oraz loga przestrzenne odporne na warunki zewnętrzne. Boki liter malujemy w dowolny kolor. Grubość liter wynosi od 1 cm do 20 cm.

Styrodur to idealny materiał do produkcji liter blokowych w reklamie. Jest odporny na skrajne działanie temperatur, łatwy w obróbce oraz przystępny cenowo.

Elementem dodającym eleganckiego wyglądu literom przestrzennym 3D jest zastosowanie wyfrezowanej z plexi lub dibondu litery frontowej (w ten sposób uzyskujemy inny kolor boku, a inny frontu). Litery montujemy do elewacji za pomocą kleju lub dystansów. Jako producent udzielamy gwarancji na nasze produkty.

Litery Blokowe Podświetlane

Skuteczna i atrakcyjna forma reklamy. Doskonały sposób oznakowania budynku firmy, biurowca, hali produkcyjnej, sklepu itd. W ciągu dnia posiadają klasyczny przestrzenny wygląd, natomiast w nocy dzięki podświetleniu znacznie się wyróżniają i co najważniejsze: są widoczne z dużej odległości. Zalety: dowolna kombinacja kolorystyczna frontów i boków, duża wytrzymałość mechaniczna, oszczędne oświetlenie LED. Możliwość montażu na stelażach, konstrukcjach lub bezpośrednio do elewacji.

Wykonujemy litery świetlne począwszy od projektu, wizualizacji na zdjęciach, zakupu komponentów, wykonania liter i konstrukcji oraz montażu. Wykonujemy dowolne kształty w dowolnej kolorystyce frontu i boków liter. Podświetlane od frontu, z boku lub z tyłu liter (efekt halo). Stosujemy specjalistyczne oświetlenie modułowe LED stosowane wyłącznie w reklamie.

20200827_161042
IMAG1466

Srebrne i Złote Logotypy

Modnym i ekskluzywnym sposobem na wyróżnienie Twojego gabinetu, salonu czy biura jest wykończenie wnętrza srebrnym lub złotym logiem.  Dzięki bogatemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie w ekspresowym tempie wyciąć dowolny kształt z wybranego odcienia plexi. Jesteśmy w stanie przygotować logo lub napis z plexi do samodzielnego montażu oraz zamontować go w dowolnym miejscu na terenie Dolnego Śląska.

SPRAWDŻ WZORNIK KOLORÓW PLEXI

Projektując i produkując reklamę zwracamy szczególną uwagę na:

Projekt graficzny zgodny z
identyfikacją wizualną marki.

Skuteczność reklamy

Poprawny dobór materiału
do zlecenia

W ramach kompleksowej obsługi gwarantujemy:

Projekt

Produkcję

Transport i montaż

Podstawowe materiały do produkcji reklam:
Folie samoprzylepne
Banery
Styrodur (inaczej polistyren ekstrudowany)
Dibond
Płyty z PCV
Plexi (pleksi, pleksiglas)
Sprzęt do obróbki druku:
Ploter Tnący SummaCut D140
Ploter CNC do cięcia styroduru
Ploter CNC do tworzyw sztucznych, plexi i dibondu
Ploter Solventowy Mutoh 1604x
Laminator 160cm
Trymer 200cm.
Nożyk i linijka 🙂
Prasa do termosublimacji
Spectofotometr X-Rite do pomiaru barw
Oferujemy:
Montaż reklam
Aplikacje folii
Cięcie Ploterowe
Pomoc w doborze materiału
Laminowanie
Docinanie do formatu
Druk EcoSolventowy
Druk Hard Solvent
Projekt Graficzny

Produkujemy również:

Systemy wystawiennicze
Oklejanie samochodów | reklama na pojazdach
Billboardy
Tabliczki Przydrzwiowe
Projektowanie i oklejanie witryn
kasetony
Kasetony świetlne LED
Gadżety reklamowe
Rollupy
Litery 3D ze styroduru
Litery 3D świetlne
liery 3D na dystansach
Litery na dystansach
Flagi reklamowe
Folie Samoprzylepne
Fotoobrazy
Fototapety
Projekty graficzne
Folie oczkowane OWV
Folie szronione
Naklejki ścienne
Odzież reklamowa
Naklejki
Folie magnetyczne
Plakaty wielkoformatowe
Poligrafia

JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRODUKTEM?

JESTEŚ ZAINTERESOWANY REKLAMĄ?

summa
mutoh
corel
canon
antalis
adobe

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Call Now Button