fbpx

Gadżety Reklamowe

Gadżety reklamowe są z całą pewnością jednym z bardziej skutecznych sposobów na promocję firmy. Pozwalają niewątpliwie na zacieśnienie więzi z potencjalnymi klientami i partnerami biznesowymi. Ze swojej strony oferujemy różnego rodzaju gadżety reklamowe dla firm. Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny i z dużą dozą kreatywności. Zapoznaj się więc z naszą ofertą.

Gadżety reklamowe z nadrukiem

Gadżety reklamowe odgrywają w marketingu każdej firmy bardzo istotną rolę. Mają duży wpływ na kształtowanie wizerunku marki i pozwalają stworzyć dobrą relację z otoczeniem, a więc Twoimi klientami, partnerami biznesowymi czy kontrahentami. Osoby, które otrzymują gadżet reklamowy z nadrukiem, czują się wyjątkowe i wyróżnione. Pojawia się u nich uczucie związania z daną marką. Przy okazji efektowne gadżety reklamowe dla firm są pewnego rodzaju „przypominajkami”. Za każdym razem, gdy klient bądź partner biznesowy patrzy na otrzymany upominek z logo Twojej firmy, przypomina sobie o niej.

Zobacz katalogi z gadżetami:

Kubki Reklamowe
Pamięci USB i Power Banki
Długopisy reklamowe
Gadżety Reklamowe

Ceny gadżetów reklamowych

Cena w przypadku gadżetów reklamowych uzależniona jest przede wszystkim od rodzaju wybranego akcesorium. Postawić można bowiem zarówno na przedmioty drobne np. długopisy, breloki czy smycze, jak i nieco droższe – kalendarze, kubki, koszulki. Najbardziej ekskluzywne gadżety reklamowe dla firm to skórzane portfele, powerbanki czy pendrive’y o dużej pojemności. Każdy przedmiot można dodatkowo spersonalizować. Takie gadżety reklamowe z nadrukiem logotypu firmy cieszą się obecnie największą popularnością.

Kubki reklamowe

Kubek jest najbardziej pożądanym gadżetem reklamowym według badania „Percepcja upominków reklamowych” przeprowadzonego przez Ipsos na zlecenie Polskiej Izby
Artykułów Promocyjnych w marcu 2018r. Potwierdza to również raport „Global Ad Impressions Study” opracowany przez Advertising Specialty Institute w 2019r. Kubek to trwały upominek wielokrotnego użytku. Kubek to najbardziej ekologiczna forma naczynia. Kubek to skuteczny nośnik reklamy, przywołujący miłe skojarzenia.

Znakujemy kubki już od 1 sztuki!

Długopisy reklamowe

Artykuły piśmiennicze towarzyszyły, towarzyszą i będą towarzyszyć ludziom jeszcze przez wiele lat. Nie zagraża im nawet proces cyfryzacji i coraz bardziej powszechna dostępność komputerów. Urządzenia elektroniczne i Internet nie podpiszą przecież dokumentów, nie zorganizują na szybko planu dnia oraz nie wypełnią stron zeszytów, kalendarzy i osobistych dzienników.

Produkujemy je z wykorzystaniem nowoczesnej technologii tampondruku oraz grawerowania laserowego. Stanowią one doskonały gadżet promocyjny, staną się atrakcyjnym upominkiem dla klientów i partnerów biznesowych, a także świetnie zaprezentują się na recepcyjnej ladzie czy gabinetowym biurku, wpływając na pozytywny wizerunek firmy.

Długopisy metalowe
Długopisy plastikowe
Pióra grawerowane
Zestawy piśmienne

Pamięci USB i Powerbanki

Nasze Studio specjalizuje się w dystrybucji wysokiej jakości pamięci USB (określanych również jako Flash Drive lub Pendrive) oraz akcesoriów mobilnych. Naszym klientom oferujemy sprawdzone modele pamięci USB, które można wykorzystać jako pendrive reklamowe z grawerem lub nadrukiem logo, a także jako produkty profesjonalne, wykorzystywane przez producentów sprzętu
i oprogramowania.

Nasze produkty posiadają niezbędne certyfikaty i pozwolenia umożliwiające ich dystrybucję na wielu rynkach (Europa, Ameryka, Azja).

Pamięci USB
PowerBanki reklamowe

Pozostałe gadżety reklamowe

Nasze Studio działa w branży reklamowej już kilkanaście lat tworząc wszelkiego typu akcesoria reklamowe . Przez tak długi czas firma zdobyła bogate doświadczenie oraz zaufanie wielu klientów. W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim gadżety reklamowe z nadrukiem.

Wykonujemy nadruki reklamowe na rozmaitych produktach codziennego użytku oraz na artykułach bardziej wyszukanych i oryginalnych. Bogaty asortyment gwarantuje, że każdy znajdzie tutaj odpowiednie produkty reklamowe dla swojej działalności. Managerowie mają do wyboru klasyczne gadżety promocyjne w wielu fasonach i wariantach kolorystycznych, są to między innymi: długopisy, breloki, wizytowniki, czapki z daszkiem, kubki, parasole, smycze, pendrive czy torby reklamowe oraz bardziej ekskluzywne gadżety promocyjne np. power banki, produkty elektroniczne czy funkcyjne elementy wyposażenia wnętrz.

W ofercie znajduje się również wiele propozycji tematycznych, które świetnie sprawdzą się jako sezonowe artykuły reklamowe, są to m. in. gadżety firmowe z kategorii sport i rekreacja czy kategorii świąt Bożego Narodzenia.

GADŻETY REKLAMOWE

Produkujemy również:

Systemy wystawiennicze
Oklejanie samochodów | reklama na pojazdach
Billboardy
Tabliczki Przydrzwiowe
Projektowanie i oklejanie witryn
kasetony
Kasetony świetlne LED
Gadżety reklamowe
Rollupy
Litery 3D ze styroduru
Litery 3D świetlne
liery 3D na dystansach
Litery na dystansach
Flagi reklamowe
Folie Samoprzylepne
Fotoobrazy
Fototapety
Projekty graficzne
Folie oczkowane OWV
Folie szronione
Naklejki ścienne
Odzież reklamowa
Naklejki
Folie magnetyczne
Plakaty wielkoformatowe
Poligrafia

JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRODUKTEM?

summa
mutoh
corel
canon
antalis
adobe

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Call Now Button