fbpx

Odzież reklamowa

Odzież reklamowa to wciąż jeden z najpopularniejszych gadżetów reklamowych. Ubrania znakowane logotypem są doskonałą formą promocji firmy i formą wzmacniania więzi z daną marką. Najczęściej haftem czy nadrukiem reklamowym oznacza się T-shirty, koszule, polary, skarpetki i kurtki zimowe. Sporo zależy przy tym od branży, w której się działa.
Odzież reklamowa jest przede wszystkim odpowiednia do znakowania, który może odbywać się na kilka różnych sposobów. Najbardziej uniwersalną metodą znakowania odzieży reklamowej jest sitodruk. Dużą popularnością cieszy się też haft komputerowy, zwłaszcza w przypadku materiałów wodoodpornych. DTG to z kolei rodzaj druku cyfrowego wykorzystywanego przy znakowaniu odzieży. Wyróżnia się bardzo dużą precyzją i dokładnością.
Do tworzenia odzieży reklamowej z logo wykorzystuje się też specjalne folie flex i flock. Pierwsza jest folią, która przenoszona jest na tkaniny za pomocą wysokiej temperatury. Flex jest przy tym jednobarwna. Folia flock natomiast posiada charakterystyczną, włóknowatą strukturę i na pierwszy rzut wygląda niczym meszek. Może dawać efekt odblaskowy.

Odzież z własnym logo

U nas dostępna jest najlepsza odzież reklamowa w Legnicy. Najpierw projektujemy, a potem tworzymy wyjątkowe produkty. Każda ze stosowanych metod znakowania zapewnia doskonałą jakość, więc nadruk będzie długo zdobił akcesoria. Logo może się pojawić na koszulkach, bluzach czy plastronach. Zawsze stawiamy na solidne wykonanie, dlatego też wykorzystujemy sprawdzone tekstylia. Takie ubrania chętnie założą przedstawiciele branży handlowej, gastronomicznej, IT, budowlanej czy eventowej. Opisywane gadżety to nie tylko codzienne uniformy dla pracowników, ale też pomysłowe prezenty dla klientów. Dzięki nim staną się oni żywym nośnikiem reklamowym, który wypromuje firmę. Warto zamówić, aby odmienić oblicze swojego biznesu!

PODSTAWOWE TECHNIKI ZNAKOWANIA ODZIEŻY

HAFT KOMPUTEROWY

Technika zdobienia szlafroków, ręczników, plecaków, toreb, czapek, polarów, koszulek Polo. Bardzo elegancka i prestiżowa, odporna na pranie i prasowanie. Polecana już od kilkunastu sztuk.

SITODRUK

Metoda znakowania dla dużych nakładów. Najlepsza metoda do zdobienia koszulek polo, t-shirtów, pokrowców, toreb bawełnianych na zakupy. Wyceniana na podstawie liczby kolorów. Charakteryzuje się wysoką jakością nadruku oraz trwałością.

TERMOTRANSFER

Wielokolorowe nadruki z przejściami tonalnymi i gradientami. Doskonałe do T-shirtów, bluz, parasoli, kurtek. Wyróżniamy termotransfer odblaskowy, cyfrowy i plastizolowy.

NASZYWKA

Stosowana dla dużych i małych nakładów. Idealna do zdobienia emblematów, herbów szkół i miast, godeł. Wyróżniamy naszywki klasyczne i specjalne (sublimowane).

SUBLIMACJA

Świetna technika zdobienia białych powierzchni poliestrowych, w szczególności czaszy parasoli, oddychających koszulek t-shirt lub odzieży sportowej.

FOLIE FLEX / FLOCK

Gładkie, jednokolorowe folie w wielu odcieniach, które przenoszone są na materiał przy pomocy wysokiej temperatury, dzięki czemu nadruk wykonany tą metodą jest niezwykle trwały.

DRUK CYFROWY DTG

Jedną z najpopularniejszych technik znakowania odzieży jest druk cyfrowy DTG, który z niezwykła precyzją i dokładnością oddaje nawet drobne elementy projektu.

PRODUKCJA NA ŻYCZENIE

Dzięki zaprzyjaźnionej szwalni jesteśmy w stanie wyprodukować odzież z wydrukowanych przez nas brytów materiałów – np. odzież sportową zadrukowaną w całości już od 1 sztuki.

Dystrybucja odzieży

Dzięki współpracy z producentami i dystrybutorami odzieży jesteśmy w stanie zaproponować do znakowania odzież zarówno ekonomiczną jak i premium. Jesteśmy również dystrybutorem odzieży ochronnej BHP wraz z obuwiem. Pracujemy zarówno na własnych sprawdzonych markach jak i odzieży powierzonej. Poniżej link do katalogu popularnego Czeskiego producenta odzieży Malifni (były Adler). Stała współpraca z dystrybutorami odzieży oraz nasz doskonale wyposażony park maszynowy pozwalają zrealizować zamówienia na odzież znakowaną już w 24h od zamówienia!

Produkujemy również:

Systemy wystawiennicze
Oklejanie samochodów | reklama na pojazdach
Billboardy
Tabliczki Przydrzwiowe
Projektowanie i oklejanie witryn
kasetony
Kasetony świetlne LED
Gadżety reklamowe
Rollupy
Litery 3D ze styroduru
Litery 3D świetlne
liery 3D na dystansach
Litery na dystansach
Flagi reklamowe
Folie Samoprzylepne
Fotoobrazy
Fototapety
Projekty graficzne
Folie oczkowane OWV
Folie szronione
Naklejki ścienne
Odzież reklamowa
Naklejki
Folie magnetyczne
Plakaty wielkoformatowe
Poligrafia

JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRODUKTEM?

JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRODUKTEM?

summa
mutoh
corel
canon
antalis
adobe

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Call Now Button