fbpx

Kalendarze

Kalendarz poza swoimi walorami praktycznymi jest idealnym nośnikiem reklamy. Jego zaletą jest niska cena i powszechne wykorzystanie w biurze czy domu. Spoglądając przykładowo na kalendarz trójdzielny, siłą rzeczy spojrzysz także na reklamę powyżej. Siła przekazu takiej reklamy jest bardzo duża, ponieważ w ciągu roku patrzymy na nią nawet kilka tysięcy razy. Wybór kalendarzy w naszej ofercie jest bardzo duży. Od najmniejszych tzw. kalendarzyków listkowych, które wymiarami nie różnią się od typowej wizytówki, po wspomniane już kalendarze trójdzielne, które cieszą się dużą popularnością w zakładach pracy, a kończąc na dużych kalendarzach ściennych, które przyciągają uwagę dzięki unikatowej grafice. Kalendarze oprócz zróżnicowanych kształtów i wielkości mogą być wykonane na przeróżnych dostępnych podłożach. Dzięki personalizacji i uszlachetnieniom masz pewność, że Twój kalendarz będzie małym dziełem sztuki.

Zajmujemy się produkcją kalendarzy:

BiznesKarty / Kalendarzyki
Kalendarzyki listkowe to świetny pomysł na drobny, niezobowiązujący upominek, który możesz wręczyć swojemu kontrahentowi. Taki mały kalendarzyk wielkości wizytówki z jednej strony posiada kalendarium, a z drugiej może zostać zamieszczona reklama i dane Twojej firmy. Tego typu wizytówka jest dla klienta bardziej wartościowa niż klasyczna, ponieważ posiada aspekt praktyczny. Nasze kalendarzyki listkowe drukujemy na wytrzymałych podłożach, głównie dwustronnie na kartonie 350 g foliowanym, po to by zwiększyć trwałość produktu. Wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne w przypadku kalendarzyków jest kluczowa, ponieważ trzymamy je w portfelach i używamy przez cały rok.

Kalendarze trójdzielne
Kalendarze trójdzielne na ścianę wykorzystuje się głównie w biurach lub innych miejscach pracy. Tym, co je charakteryzuje, są trzy odrębne kalendaria prezentujące miesiąc aktualny pośrodku, miesiąc poprzedni na górze i miesiąc następny na dole. W momencie, gdy dany miesiąc dobiega końca, wyrywasz kartki ze wszystkich trzech kalendariów. Kalendarz trójdzielny jest bardzo praktycznym rozwiązaniem: daje Ci podgląd na cały kwartał, a poza tym jest czytelny i dobrze widoczny z większej odległości. Na samej górze jest miejsce na reklamę lub jakąkolwiek inną grafikę. W komplecie z kalendarzem trójdzielnym otrzymujesz plastikowy przezroczysty pasek z czerwonym okienkiem do wskazywania aktualnego dnia miesiąca.

Kalendarze biurkowe
Kalendarze biurkowe, często określane także jako kalendarze piramidkowe, to nieodzowne rekwizyty na biurku w wielu firmach. Ich popularność wiąże się z tym, że są zawsze pod ręką, a dodatkowo są świetnym produktem do personalizacji. Możesz zamówić kalendarz biurkowy z wybraną przez siebie grafiką, np. podobizną bliskich osób czy zdjęciem wyjątkowego miejsca. Możesz też zaprojektować inne kalendarium dla każdego z miesięcy. Dla firm, które chcą zwiększyć rozpoznawalność swoich marek, kalendarze biurkowe to doskonały sposób na reklamę.

Kalendarze jednodzielne
Kalendarze jednodzielne to praktyczne i czytelne kalendarze, które składają się z dwóch części. Górna część jest miejscem do umieszczenia grafiki, np. reklamy Twojej firmy lub podobizny bliskiej Ci osoby. Dolna część kalendarza jednodzielnego jest przeznaczona na dwunastomiesięczne kalendarium. Ruchoma plastikowa ramka z czerwonym okienkiem, w którą wyposażony jest kalendarz, wskazuje konkretny dzień miesiąca. Tego typu kalendarze jednodzielne to idealny sposób na nienachalną reklamę Twojego biznesu. Na kalendarz w biurze spogląda się w ciągu roku nawet kilka tysięcy razy, co z pewnością przekłada się na zapamiętanie marki.

Kalendarze planszowe (spiralowane)
Kalendarze spiralowane to bardzo popularny rodzaj kalendarzy ściennych. Tworzone są w dwóch wersjach: jako siedmioplanszowe i dwunastoplanszowe. Duża przestrzeń na reklamę graficzną czy grafikę personalizowaną sprawia, że cieszą się dużym powodzeniem wśród klientów biznesowych. Kalendarze spiralowane są zazwyczaj bardzo atrakcyjne wizualnie. Inna grafika każdego miesiąca w roku sprawia, że nigdy się nie znudzą. Kalendarze spiralowane wykonujemy w wielu formatach – od A5, aż po B2, głównie na podłożu kreda błysk. Swoją nazwę kalendarze spiralowane biorą od sposobu mocowania poszczególnych kartek za pomocą drutu zwiniętego w kształt spirali.

Kalendarze plakatowe (listwowane) na ścianę
Kalendarze ścienne w formie plakatu z listwami charakteryzują się dużym formatem, zazwyczaj B2. Jak sama nazwa wskazuje, wiesza się je na ścianie dzięki wmontowanej zawieszce na haczyk. Druk na podłożu kreda 170 g gwarantuje ładne, żywe kolory. Kalendarze ścienne mają mnóstwo miejsca na Twoją reklamę – zazwyczaj kalendarium zajmuje zaledwie ułamek strony, a reszta to duża, przyciągająca wzrok grafika. Kalendarze ścienne są również stosunkowo tanie w produkcji w porównaniu z innymi.

Kalendarze książkowe
Najbardziej uniwersalny spośród gadżetów reklamowych. Oferujemy kalendarze firmowe z logo tłoczonym na sucho w formacie  A5 z kalendarium dziennym. Nasze kalendarze typu książka są szyte i dodatkowo klejone, wzmocnione krepą. Posiadają tasiemkę oraz kapitałkę. Kalendarze książkowe posiadają kalendarium na papierze offset 70g.

Na okładce wykonujemy tłoczenie na sucho według Twojego projektu. Na wyklejkach znajdują się mapy Europy i Polski.

Projektując kalendarze zwracamy szczególną uwagę na:

Projekt graficzny folderu zgodny z
identyfikacją wizualną marki.

Profesjonalny skład 
poprawnie przygotowany do druku.

Poprawność gramatyczną
i skład treści.

W ramach kompleksowej obsługi gwarantujemy:

Obróbkę, zakup lub wykonanie zdjęć.
Wykonamy również diagramy, ilustracje i wykresy

Przygotowanie treści
oraz haseł reklamowych przez Copywriterów.

Wysokiej jakości druk offsetowy
i cyfrowy wraz z uszlachetnieniami.

KATALOG KALENDARZY KSIĄŻKOWYCH

Rodzaje kalendarzy:
Trójdzielne
Jednodzielne
Na lodówkę
Kalendarzyki listkowe (wizytówki)
Planery
Zeszytowe
Książkowe
Plakatowe
Planszowe
Czterodzielne
Piramidki
Oprawy kalendarzy książkowych:
Vivella
Vivo
Nebraska
Diamond
Nadir
Karbon
Inne na zamówienie
Najpopularniejsze wykończenia kalendarzy książkowych:
Tłoczenie
Personalizacja laserowa
Nadruk UV
Wklejka reklamowa
Wyklejka reklamowa
Logo metalizowane
Logo i personalizacja przestrzenna
Tasiemka indywidualna
Nadruk na brzegach
Gumka zamykająca

Dostępne rodzaje uszlachetnień kalendarzy reklamowych:

ulotki Legnica

Folia błyszcząca

ulotki Leginca
Folia matowa
ulotki Legnica
Folia soft touch
ulotki Legnica

Złocenie i srebrzenie

ulotki Legnica

Tłoczenie wydruków

ulotki Legnica
Lakier wybiórczy UV

Możliwe wykończenia kalendarzy książkowych:

Gwarantujemy szybkie terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny.

DRUKUJEMY RÓWNIEŻ

Wizytówki reklamowe
Ulotki reklamowe
Plakaty reklamowe
Teczki reklamowe
Papiery firmowe
Foldery i Katalogi
Opakowania na produkty
Kalendarze

POTRZEBUJESZ PROJEKTU GRAFICZNEGO?

summa
mutoh
corel
canon
antalis
adobe

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Call Now Button