fbpx

Folie samoprzylepne

Folie to niezwykle popularny materiał stosowany w reklamach zewnętrznych i wewnętrznych. Folie reklamowe świetnie się sprawdzają na witrynach sklepowych, stoiskach targowych lub do oklejania pojazdów. Dlaczego warto zlecić druk folii reklamowej?

Druk na folii samoprzylepnej zapewnia efektowną reklamę
Foliami reklamowymi można pokryć rozmaite powierzchnie – zarówno szyby (okna i witryny, szyby samochodowe), podłogi, produkty, jak i auta.
Drukowanie na folii pozwoli przekształcić pojazdy w mobilny nośnik reklamowy.
Odblaskowe folie reklamowe to pomysł na reklamę widoczną także po zmroku.
druk wielkoformatowy ftprint Legnica

Drukujemy ekologicznie:

Folie monomeryczne

Folia monomeryczna to podstawowy nośnik stosowany w druku wielkoformatowym. Może być wykorzystana zarówno do ekspozycji wewnętrznych, jak i zewnętrznych (wtedy zalecamy dodanie laminatu). Na folię możemy nanieść dowolną grafikę, wzór lub logo. Folię drukujemy w 3 formatach lub w rozmiarze własnym (od 50 do 100 cm).

Do wyboru dajemy Ci folię w eleganckim macie lub efektownym połysku. Folia monomeryczna może być stosowana do oklejania płaskich powierzchni – witryn, ścian, przeszkleń, stoisk targowych lub luster.

Folie polimerowe

Popularne produkty wykorzystywane w branży reklamowej, produkowane na bazie polimerów, stosowane wszędzie tam, gdzie wymagana jest średnioterminowa trwałość ekspozycji (5-7 lat w zależności od produktu i producenta). Dodatkowym atutem tych folii jest to, że poddają się delikatnemu formowaniu na lekko wypukłych powierzchniach. Folia rekomendowana jest do stosowania wszędzie tam, gdzie wymagana jest lepsza trwałość: mocno eksploatowane pojazdy, miejscach nasłonecznione. Do powierzchni o większych przetłoczeniach zaleca się stosowanie folii wylewanych. Do tej grupy produktowej zalicza się także folie translucentne, stosowane w produkcji reklam podświetlanych.

Folie wylewane - samochodowe

Folia wylewana doskonale nadaje się do pokrywania nierównej powierzchni – po podgrzaniu idealnie do niej przylegając. To najpopularniejsza folia do oklejania pojazdów firmowych lub komunikacji miejskiej.

Folia samochodowa wylewana może być stosowana np. na całej karoserii, lusterkach lub zderzakach. W celu zwiększenia wytrzymałości i trwałości nadruku – folię warto pokryć dodatkową warstwą laminatu.

Do wyboru masz tradycyjną folię o grubości 55 mikronów lub folię odblaskową – o grubości 90 mikronów. Odblaskowa folia samochodowa z zadrukiem sprawi, że Twój przekaz będzie doskonale widoczny także po zmroku.

Folie OWV - perforowane

Folia OWV najczęściej jest stosowana do oklejania przeszkleń, witryn sklepowych lub szyb pojazdów. Dzięki siateczkowej strukturze eksponuje grafikę na zewnątrz, nie zacieniając wnętrza. Ta folia reklamowa pozwala uzyskać efektowną reklamę zewnętrzną, przy minimalnym ograniczeniu dopływu światła. Wyróżnia ją duża trwałość i intensywność nadrukowanych kolorów.

Folia okienna OWV z nadrukiem jest najpopularniejszym materiałem stosowanym do wielkoformatowej reklamy na pojazdach komunikacji publicznej (autobusach, tramwajach), i wystawach sklepowych. Jeśli chcesz, aby Twój przekaz był widoczny także nocą, wybierz druk na odblaskowej folii okiennej.

Folie szronione

Folia szroniona doskonale nadaje się do oklejania przeszkleń – w biurach, salkach konferencyjnych lub gabinetach. Folię szronioną możemy zadrukować w pełnym kolorze i wyciąć dowolny napis lub kształt. Zależy Ci na łatwym montażu? Twój projekt naniesiemy na specjalną folię transferową, pozwalająca na precyzyjne naklejenie wszystkich elementów. Folię możemy też „obrać” ze zbędnych elementów, tak aby pozostawić tylko ostateczny kształt.

Folia winylowa z efektem szronu doskonale sprawdzi się w biurowcach, kawiarniach, restauracjach i lokalach usługowych. Trwałość tej folii okiennej wynosi od 2 (w warunkach zewnętrznych) do 5 lat (we wnętrzach). Promuj swoje produkty i usługi za pomocą kolorowych grafik na folii szronionej, zachowując prywatność i wyjątkowy charakter wnętrza.

Folie adhezyjne

Folia adhezyjna, czyli folia bez kleju może być wielokrotnie przyklejana i odklejana bez utraty przyczepności. Twoje pomysły wydrukujemy na folii o grubości 150 mikronów – białej lub transparentnej. Samoprzylepna folia adhezyjna nadaje się do oklejania gładkich powierzchni – takich jak szkło lub metal – nie niszcząc ich i nie pozostawiając na nich zabrudzeń. Folię samoprzylepną zadrukujemy w pełnym kolorze, możemy ją też dociąć do wybranego kształtu.

Bezklejowa folia adhezyjna będzie idealna do oklejania gładkich powierzchni – np. witryn sklepowych, luster lub produktów. Dzięki zadrukowanej folii reklamowej stworzysz personalizowane naklejki wielokrotnego użytku – idealne do informowania o rabatach i właściwościach danych produktów.

Folie easy dot

Folia easy dot doskonale nadaje się do zastosowania wewnętrznego – na gładkich lub lekko zakrzywionych powierzchniach. Wyróżnia się eleganckim matowym wykończeniem oraz niezwykle prostym sposobem naklejania. Dzięki specjalnemu klejowi można korygować jej ułożenie i przyklejać ją w kolejne miejsce.

Folię reklamową easy dot możemy dowolnie zadrukować i dociąć do wybranego kształtu. Folia występuje w wersji transparentnej (wtedy zalecamy biały poddruk) lub w wariancie z mlecznym wykończeniem.

Folia easy dot jest idealna do tymczasowych aplikacji (zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych) oraz do poinformowania klientów o czasowych ofertach i promocjach. Folia reklamowa z zadrukiem możesz zamówić w kilku formatach (100 x 100 cm, 150 x 100 cm, 200 x 100 cm) lub w formacie własnym.

Folie podłogowe

Folia podłogowa z nadrukiem pozwala uzyskać trwały, kolorowy zadruk z matowym wykończeniem. Podłogowa folia reklamowa ma specjalną antypoślizgową powierzchnię, przez co sprawdzi się także w ruchliwych przestrzeniach – np. sklepach, przychodniach lub galeriach handlowych.

Ta naklejka podłogowa jest odporna zarówno na zarysowania, jak i na działanie wielu detergentów. Na folii podłogowej można umieścić dowolną reklamę, napis lub grafikę. Twój nadruk na folii podłogowej zachowa trwałość, nawet przy dużym natężeniu ruchu i częstym myciu posadzki.

Cena druku wielkoformatowego

Cena materiałów drukowanych zależna jest od wybranego podłoża. Do najtańszych podłoży zalicza się folie monomeryczne lub banery. Jednymi z najdroższych są folie wylewane, które służą m.in. do aplikacji reklam na samochodach. Na cenę ma też wpływ opcja wykończenia wydruku – na przykład laminowanie folią zabezpieczającą wydruk przez uszkodzeniami mechanicznymi i promieniami słonecznymi UV. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i wyceniamy na podstawie powierzchni druku i wspomnianego wcześniej rodzaju podłoża.

Projektując materiały drukowane zwracamy szczególną uwagę na:

Projekt graficzny zgodny z
identyfikacją wizualną marki.

Profesjonalny skład 
poprawnie przygotowany do druku.

Poprawny dobór materiału
do zlecenia

W ramach kompleksowej obsługi gwarantujemy:

Obróbkę, zakup lub wykonanie zdjęć.
Wykonamy również diagramy, ilustracje i wykresy

Przygotowanie treści
oraz haseł reklamowych przez Copywriterów.

Wysokiej jakości druk ekologiczny wraz z uszlachetnieniami.

Podstawowe materiały do druku:
Folie monomeryczne
Folie Polimerowe
Folie wylewane
Banery
Papiery plakatowe
Papiery Billboardowe
Siatki MESH
Folie oczkowane OWV
Folie szronione
Fototapety
Folie Blockout
Folie do podświetleń – Backlight
Płótno CANVAS
Folie magnetyczne
Wybrane folie zabezpieczające wydruk:
Laminaty Matowe
Laminaty Błyszczące
Laminaty AntyGraffiti
Laminaty Suchościeralne
Laminaty Antywłamaniowe
Laminaty z filtrem UV
Laminaty podłogowe, antypoślizgowe
Sprzęt do obróbki druku:
Ploter Tnący SummaCut D140
Ploter Solventowy Muto 1604x
Laminator 160cm
Trymer 200cm.
Nożyk i linijka 🙂
Prasa do termosublimacji
Spectofotometr X-Rite do pomiaru barw
Oferujemy:
Montaż reklam
Aplikacje folii
Cięcie Ploterowe
Pomoc w doborze materiału
Laminowanie
Docinanie do formatu
Druk EcoSolventowy
Druk Hard Solvent
Projekt Graficzny

JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRODUKTEM?

Produkujemy również:

Systemy wystawiennicze
Oklejanie samochodów | reklama na pojazdach
Billboardy
Tabliczki Przydrzwiowe
Projektowanie i oklejanie witryn
kasetony
Kasetony świetlne LED
Gadżety reklamowe
Rollupy
Litery 3D ze styroduru
Litery 3D świetlne
liery 3D na dystansach
Litery na dystansach
Flagi reklamowe
Folie Samoprzylepne
Fotoobrazy
Fototapety
Projekty graficzne
Folie oczkowane OWV
Folie szronione
Naklejki ścienne
Odzież reklamowa
Naklejki
Folie magnetyczne
Plakaty wielkoformatowe
Poligrafia

JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRODUKTEM?

summa
mutoh
corel
canon
antalis
adobe

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Call Now Button