fbpx
DRUKARNIA

Prawie wszystkie technologie druku w jednym miejscu. Drukujemy cyfrowo w trybie ekspresowym oraz offsetowo wysokie nakłady. Zajmujemy się drukiem wielkoformatowym i posiadamy bogato wyposażoną introligatornie do obróbki druku.

Dowiedz się więcej

STUDIO GRAFICZNE

Oferujemy pełną obsługę graficzną każdej realizacji. Tworzymy kompletną identyfikację wizualną firm. Projektujemy logotypy, wizytówki, ulotki, plakaty, banery, reklamy wizualne oraz wiele innych materiałów reklamowych i poligraficznych.

Dowiedz się więcej

REKLAMA ZEWNĘTRZNA

Produkcja reklam wizualnych. Kasetony, szyldy i panele reklamowe, reklama przestrzenna , projekty indywidualne i nietypowe. Zajmujemy się projektowaniem i oklejaniem witryn oraz wystrojem wnętrz użytkowych i mieszkalnych.

Dowiedz się więcej

NADRUKI NA ODZIEŻY

Długoletni rozwój firmy w kierunku najnowocześniejszych technologii pozwala nam sprostać każdemu powierzonemu zleceniu i wykonać dowolny projekt odzieży. Wykonujemy zdobienia więszkością technik takich jak sitodruk, druk cyfrowy DTG, haft komputerowy, transfer folią flex i flock, termotransfer sitodrukowy, sublimacja. Posiadamy bogatą ofertę odzieży w atrakcyjnych cenach.

Dowiedz się więcej

GADŻETY REKLAMOWE

Zajmujemy się importem, produkcją i znakowaniem gadżetów reklamowych. Dzięki bogatej bazie dostawców oraz dobrze wyposażonemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie wykonać w ekspresowym tempie nawet najbardziej zmyślne gadżety. Najpopularniejsze metody znakowania to grawer laserowy, tłoczenie, tampodruk, sitodruk, nadruk solwentowy oraz sublimacja.  

Dowiedz się więcej

OKLEJANIE SAMOCHODÓW

Branding flot samochodowych to nasza specjalność. Nasi graficy przygotują wizualizacje i projekty, a przeszkoleni aplikatorzy wykonają profesjonalną aplikację folii wylewanych na samochodach firmowych. Obsługujemy zlecenia zarówno na pojedyncze oklejenia pojazdów jak i obsługę całych flot. Oklejamy samochody zarówno materiałami drukowanymi, foliami do zmiany koloru oraz foliami zabezpieczającymi lakier.

Dowiedz się więcej

WYSTRÓJ WNĘTRZ

Aranżujemy przestrzenie wystawiennicze, wnętrza prywatne i firmowe. To między innymi wydruki na szkle (panele szklane), fototapety, dekoracje ścienne oraz folie dekoracyjne lub z dowolnymi nadrukami.

Dowiedz się więcej

DRUK 3D

Posiadamy nowoczesną drukarkę 3D umożliwiającą druk w tworzywie o wymiarach 20x20x16cm. Drukujemy w materiałach takich jak PLA, ABS i BendLay. Drukujemy z projektów powierzonych.

Dowiedz się więcej

SYSTEMY WYSTAWIENNICZE

Informacje wizualne w centrach handlowych, hotelach, budynkach komercyjnych oraz budynkach użyteczności publicznej.
Rollupy, potykacze, flagi reklamowe, ramki OWZ, systemy i ścianki wystawiennicze.

Dowiedz się więcej

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Call Now Button