fbpx

STUDIO REKLAMY I DRUKU FTPRINT

Niezależnie od tego, czy Twoje potrzeby są duże czy małe, nasz zestaw usług projektowania, druku, montażu oraz promocji pomoże Ci osiągnąć pożądane rezultaty i otworzyć świat możliwości reklamowych.

Nasza firma wyróżnia się własnym zapleczem produkcyjnym. Dzięki temu nie musimy zlecać pracy nad kampanią kolejnym podwykonawcom, lecz zajmujemy się nią kompleksowo – od projektu do realizacji. Od 2012 roku nasze podejście względem klienta nie zmieniło się, dajemy z siebie wszystko przy każdym zleceniu.

NASZE USŁUGI

DRUKARNIA

Prawie wszystkie technologie druku w jednym miejscu. Drukujemy cyfrowo w trybie ekspresowym oraz offsetowo wysokie nakłady. Zajmujemy się drukiem wielkoformatowym i posiadamy bogato wyposażoną introligatornie do obróbki druku.

Dowiedz się więcej

STUDIO GRAFICZNE

Oferujemy pełną obsługę graficzną każdej realizacji. Tworzymy kompletną identyfikację wizualną firm. Projektujemy logotypy, wizytówki, ulotki, plakaty, banery, reklamy wizualne oraz wiele innych materiałów reklamowych i poligraficznych.

Dowiedz się więcej

REKLAMA ZEWNĘTRZNA

Produkcja reklam wizualnych. Kasetony, szyldy i panele reklamowe, reklama przestrzenna , projekty indywidualne i nietypowe. Zajmujemy się projektowaniem i oklejaniem witryn oraz wystrojem wnętrz użytkowych i mieszkalnych.

Dowiedz się więcej

NADRUKI NA ODZIEŻY

Długoletni rozwój firmy w kierunku najnowocześniejszych technologii pozwala nam sprostać każdemu powierzonemu zleceniu i wykonać dowolny projekt odzieży. Wykonujemy zdobienia więszkością technik takich jak sitodruk, druk cyfrowy DTG, haft komputerowy, transfer folią flex i flock, termotransfer sitodrukowy, sublimacja. Posiadamy bogatą ofertę odzieży w atrakcyjnych cenach.

Dowiedz się więcej

GADŻETY REKLAMOWE

Zajmujemy się importem, produkcją i znakowaniem gadżetów reklamowych. Dzięki bogatej bazie dostawców oraz dobrze wyposażonemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie wykonać w ekspresowym tempie nawet najbardziej zmyślne gadżety. Najpopularniejsze metody znakowania to grawer laserowy, tłoczenie, tampodruk, sitodruk, nadruk solwentowy oraz sublimacja.  

Dowiedz się więcej

OKLEJANIE SAMOCHODÓW

Branding flot samochodowych to nasza specjalność. Nasi graficy przygotują wizualizacje i projekty, a przeszkoleni aplikatorzy wykonają profesjonalną aplikację folii wylewanych na samochodach firmowych. Obsługujemy zlecenia zarówno na pojedyncze oklejenia pojazdów jak i obsługę całych flot. Oklejamy samochody zarówno materiałami drukowanymi, foliami do zmiany koloru oraz foliami zabezpieczającymi lakier.

Dowiedz się więcej

WYSTRÓJ WNĘTRZ

Aranżujemy przestrzenie wystawiennicze, wnętrza prywatne i firmowe. To między innymi wydruki na szkle (panele szklane), fototapety, dekoracje ścienne oraz folie dekoracyjne lub z dowolnymi nadrukami.

Dowiedz się więcej

DRUK 3D

Posiadamy nowoczesną drukarkę 3D umożliwiającą druk w tworzywie o wymiarach 20x20x16cm. Drukujemy w materiałach takich jak PLA, ABS i BendLay. Drukujemy z projektów powierzonych.

Dowiedz się więcej

SYSTEMY WYSTAWIENNICZE

Informacje wizualne w centrach handlowych, hotelach, budynkach komercyjnych oraz budynkach użyteczności publicznej.
Rollupy, potykacze, flagi reklamowe, ramki OWZ, systemy i ścianki wystawiennicze.

Dowiedz się więcej

DLACZEGO MY?

  • posiadamy dużo doświadczenia w branży reklamowej oraz poligraficznej;
  • świadczymy pełen zakres usług, więc dostęp do wszystkiego masz w jednym miejscu: projekt, druk, gadżety i wiele więcej;
  • oferta naszych usług stale się powiększa;
  • korzystne rabaty dla klientów;
  • wszystkim zajmuje się profesjonalna i miła obsługa;
  • na życzenie klienta zamówione produkty osobiście dostarczamy do jego firmy.

Zaufało nam już wielu klientów z Legnicy i okolic, powierzając nam organizację kampanii reklamowych i produkcję poszczególnych jej elementów. Każde zlecenie dotyczące reklamy w Legnicy traktujemy indywidualnie, do wszystkich zaś podchodzimy starannie i z zachowaniem terminu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą reklamową i kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów współpracy.

Przykładowe realizacje

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Call Now Button